Wyśpiewaj mi zdrowie

Utworzono dnia 11.04.2024

09.04.2024r. Nasze przedszkolaki w konkursie

W  ubiegły  wtorek Przedszkolaki z grupy IV wzięły  udział w konkursie piosenki pn. "Wyśpiewaj mi zdrowie", którego organizatorem   była  Państwowa Inspekcja Sanitarna  we współpracy z Miejskim Centrum Kultury w Żywcu. Przedsięwzięcie zostało objęte  honorowym patronatem Burmistrza Miasta Żywca  Pana Antoniego Szlagora oraz  Starosty  Żywieckiego Pana Adriana Midora.

Konkurs miał na celu wykształcenie  postaw prozdrowotnych wśród najmłodszych  oraz  zachęcanie dzieci do propagowania  wśród najbliższych, jak również w środowisku przedszkolnym zasad zdrowego  stylu życia z akcentem na zbilansowaną, pełnowartościową  dietę i aktywność  fizyczną.

Nasze Przedszkolaki wspaniale zaprezentowały  się na scenie MCK-u,  za  co  zostały  nagrodzone  gromkimi brawami. Każdy z uczestników otrzymal dyplom, tematyczną   kolorowankę oraz  odblaski,  które z pewnością  przydadzą  się  podczas  wiosennych  spacerów.

Gratulujemy  talentu, odwagi i wytrwałości!

Wyśpiewaj mi zdrowie

Utworzono dnia 11.04.2024, 15:06