Ubezpieczenie dzieci na rok szkolny 2023/2024

UBEZPIECZENIE DZIECI W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

Informujemy, że w roku szkolnym 2023/2024 przedszkole im. Mali Górale w Gilowicach objęte zostało ubezpieczeniem grupowym przez firmę  PZU.

Ubezpieczenie jest całkowicie dobrowolne.

Składka dobrowolnego ubezpieczenia  wynosi 48 zł. Dzieci są objęte ubezpieczeniem przez cały rok od 1 września 2023r. do 31 sierpnia 2024r. - przez 24 godziny na dobę, w przedszkolu i poza placówką, na terenie całej Polski oraz poza jej granicami (więcej szczegółów ubezpieczenia znajdziecie państwo w załączniku).

Dzieci mogą być ubezpieczane także w innych firmach. W takich przypadkach uprzejmie prosimy o zgłoszenie tego faktu u wychowawcy grupy (chodzi o sporządzenie wykazu dzieci uprawnionych do roszczenia z tytułu ubezpieczenia grupowego w przedszkolu).

Poniżej znajdziecie Państwo w załączniku do pobrania szczegółowe informacje na temat ubezpieczenia oraz kontakt do ubezpieczyciela.

Klikając w Link do PZU możecie Państwo załatwić wszelkie formalności związane z ubezpieczeniem dziecka.

Przedszkole nie będzie pośredniczyć w pobieraniu składki za ubezpieczenie dziecka. Wszelkie formalności należy załatwiać indywidualnie u ubezpieczyciela.

ZAŁĄCZNIKI: