Witaj nam Wiosenko!

Utworzono dnia 21.03.2024

21.03.2024r.Marzanno! Marzanno! Ty zimowa panno!

Dziś nasze Przedszkolaki starym  corocznym  zwyczajem  przywitały Panią  Wiosnę - paląc  słomianą  kukłę pożegnały  się z kalendarzową  zimą, a tym samym   zaprosiły  do  nas  na  kilka miesięcy  tę  najbardziej  zieloną  z  pór  roku. Pani  Wiosna pojawiła  się  zresztą  u nas  osobiście,  aby  wysłuchać  wierszy  i  piosenek przygotowanych dla niej przez  dzieci. Przedszkolaki  zaprosiły  ją  także  do  wspólnej gimnastyki przy piosence 'Activities' oraz do zabawy ruchowo- naśladowczej z piosenką 'Spring'. Pani  Wiosna w  zamian przygotowała dla dzieci ciekawe  zagadki oraz teatrzyk kukiełkowy, a  także  słodki deser - wiosenne muffinki.Gdy  kolorowe  confetti wystrzeliło w  górę, był  to  znak, że  nadeszła  pora  jej  panowania w przyrodzie i oby  została z nami jak najdłużej.

Witaj nam Wiosenko!

Utworzono dnia 21.03.2024, 17:11