Wakacji nadszedł czas

Utworzono dnia 23.06.2023

23.06.2023r. Żegnamy przedszkole

Dziś w naszym przedszkolu Dzieci z najstarszej grupy pożegnały  się ze  swoimi   Paniami  oraz młodszymi kolegami i koleżankami. Choć właśnie rozpoczął  się radosny  czas  wakacji, to widać było w  ich  oczach  smutek  z powodu  rozstania z tym, co  było  dla nich  przez ostatnie lata  miłe, wesołe, bezpieczne i znajome - z  PRZEDSZKOLEM.

Starszaki  odjechały  wakacyjnym pociągiem,  część  z  nich  w  góry, część  nad  morze,   by  bezpiecznie  i  beztrosko spędzić ten letni czas  w  różnych  zakątkach  Polski i  świata.

My  również  życzymy wszystkim  Przedszkolakom, aby  ten  wakacyjny  czas przyniósł  im wiele miłych  doświadczeń,  nowych  przyjaciół  oraz ciekawych  eksploracji  otaczającego  świata.

Bepiecznego i przyjemnego  wypoczynku!!!

Wakacji nadszedł czas

Utworzono dnia 23.06.2023, 18:02