Chcemy poznawać cały świat!

Utworzono dnia 12.06.2023

05 - 12.06.2023r. Wszystkie dzieci na świecie mają swoje prawa!

Kontynuując tematykę związaną  z  obchodzonym niedawno Dniem  Dziecka wszystkie Przedszkolaki poznawały w  ostatnim czasie życie dzieci z różnych  stron świata  oraz  wyrażały  swoje prawa,  między  innymi   prawo  do  bycia kochanym i szanowanym.

Przedszkolaki  z  najmłodszej   grupy " udały  się w  podróż  dookoła świata",  ucząc  się  sposobów powitania w różnych  językach,  bawiąc  się z  dziećmi  w  afrykańskiej  oraz  indiańskiej wiosce, rozpoznając  domy  swoich  rówieśników na kilku  kontynentach   oraz  słuchujając  i  tańcząc  do  melodii z  różnych  stron  naszego globu. Stworzyły  też  swoje własne tipi,  w  którym  miały  okazję posłuchać indiańskich  melodii.  Maluszki  wykonały  również   pracę plastyczną "Cały  świat  w  moich  rękach" ,  uświadamiając  sobie  przy  okazji,  że  dzieci  również  mają  ogromny  wpływ  na  losy naszej  planety,  a  ich  głos  powienien  być  usłyszany  i   szanowany  także w świecie dorosłych.

Chcemy poznawać cały świat!

Utworzono dnia 10.06.2023, 16:26