Dzień Mamy i Taty

Utworzono dnia 10.06.2022

10.06.2022r. Rodzinne  świętowanie

Chociaż  Dzień Mamy  już  za  nami, a  do  Dnia  Taty  pozostało  jeszcze  kilkanaście  dni,  my  "spotykamy  się  pośrodku",  aby  wspólnie  świętować  te  dwie,  jakże  ważne  okazje.

Nasze  Przedszkolaki w  różnokolorowych  bajkowych  strojach  pojawiły  się  dziś w  Gminnym  Ośrodku  Kultury,  by w  sąsiedztwie  domku Baby  Jagi  wystąpić dla  swoich  rodziców. Były  tam  m.in. :Smerfy, Krasnoludki, Misie, Kotki, Jaś i Małgosia  oraz  Czerwony  Kapturek. Wokół  wiosennych  kwiatów  zatańczyły  również  przepiękne  motyle.

Wszystkie  dzieci  głośno  wyśpiewały  swoją  miłość  wobec  Mamy  i  Taty  oraz  wręczyły  im  drobne  upominki,  aby  okazać  swoim  rodzicom  wdzięczność  z  głebi  ich  małego  serduszka.

Dzień Mamy i Taty

Utworzono dnia 10.06.2022, 17:13