Już czas na BAL KARNAWAŁOWY

Utworzono dnia 11.02.2021

11.02.2021r. W  karnawale  same  bale...

Dziś  nasze  przedszkole  zamieniło  się  w  baśniową  krainę,  przez   którą  przejachał  kolorowy korowód  bajkowych  postaci. Roztańczone  księżniczki, odważni  piraci  i  superbohaterowie, kosmonauci i  biedroneczki, wróżki  i  policjanci,  strażacy  i  indianie....  wszystkie  te  postaci  połączyła  wpólna  wesoła  zabawa  w  rytm  żywiołowej  muzyki.

Tanecznym szaleństwom  nie  było  końca , a na  twarzach  wszystkich  dzieci  zagościł  dziś  uśmiech. W  kolorowych przedszkolnych  salach można  było  odczuć  prawdziwie  karnawałową  atmosferę.

Po  krótkim  odpoczynku  i  pysznym  poczęstunku  (za  który  dziękujemy  Radzie  Rodziców  oraz  Pani  Sylwi  W. wraz z Karolkiem)  sił  do  radosnej  zabawy  nie  zabrakło  do  końca  dnia.

Już czas na BAL KARNAWAŁOWY

Utworzono dnia 11.02.2021, 16:59