Cieszą się dzieci, gdy zima na świecie.

Utworzono dnia 30.01.2021

25-29.01.2021r. Zimo, zimo  baw  się z  nami

Wokół  nas  w  ostatnich  dniach  roztaczał  się  magiczny  zimowy  krajobraz. W tym  czasie w  naszym  przedszkolu we  wszystkich  grupach  zajęcia  i  zabawy  również  skupiały  się  wokół  zimowej  tematyki,  bezpieczeństwa  i  zimowej  aktywności  dzieci.

27 stycznia dzieci z grupy  IV  urządziły    Dzień Bałwanka organizując  w  sali  zabawę  ze  śniegiem. Dzieci  formowały  bałwanka w plastikowej  misce, a przy  okazji  poznawały  właściwości  śniegu. Zakładały  gogle  narciarskie i  doskonaliły  technikę  jazdy  na  "jabłuszku". Dzieci  z  grupy I urządzały  bezpieczną "Śniegową  bitwę" z  wykorzystaniem  papierowych  kulek.

Wszystkie Przedszkolaki  wykonały  w  tym  tygodniu  także  wiele  prac  plastycznych  związanych  z  tematyką  zimową.

Mamy  nadzieję, że  dzieci  zostały  odpowiednio  zainspirowane  do  zimowych  aktywności  na  świeżym  powietrzu,  pamiętając  przy  nich  o  zasadach   bezpieczeństwa.

Cieszą się dzieci, gdy zima na świecie.

Utworzono dnia 30.01.2021, 17:24