Szczepan w naszym przedszkolu zachęca do szczepień

Utworzono dnia 22.11.2018

22.11.2018r. Niech  choroby  idą  w  las - szczep  się   z  nami  póki  czas!

W  ramach  projektu  "Klub  zdrowego  przedszkolaka", mającego  na  celu  promowanie  zdrowego   stylu  życia  wśród  dzieci  przedszkolnych  i  ich  rodziców,  dzieci  z  grupy III nagrały  krótki  reportaż  pt. "Szczepan  w  naszym  przedszkolu  zachęca  do  szczepień" .

Na  swój   krótki  występ  zaprosiły też  dzieci  z  innych  grup  wiekowych  naszego  przedszkola,   aby  zachęcić  ich  do  korzystania  ze  szczepień. Nasz  bohater  Szczepan, mimo  iż  początkowo  bał  się  pójścia  do  Ośrodka  Zdrowia,  to   jednak  zmienił  zdanie  i  okazał  odwagę, by  chronić  swoje  zdrowie  oraz  inne  dzieci.

"Przedszkolna" pani  doktor - Malwinka oraz  pielęgniarka  - Zosia  "zbadały"   chętne  dzieci  i  zaprezentowały  pomoce  lekarskie.

Była  to  krótka, lecz  treściwa  lekcja  na  temat  zdrowia,  w  której  to  dzieci  mogły  wcielić  się  w  role  nauczycieli. Może  nagrany  przez  nas  reportaż  zachęci  również  inne  dzieci  do  odważnego  korzystania  z  możliwości  ochrony   swojego  zdrowia.

Szczepan w naszym przedszkolu zachęca do szczepień

Utworzono dnia 22.11.2018, 19:42