Świętujemy Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Utworzono dnia 16.10.2018

16.10.2018r. "Dla naszych Pań"

Jest taki dzień w roku, gdy przedszkolaki chcą wyrazić swoją wdzięczność za opiekę, wychowanie oraz naukę - to Dzień Nauczyciela.

W tym szczególnym dniu, nasze dzieci przygotowały  zabawny  występ  w  formie przedszkolnego  zabrania, na którym  wymieniały  się  pomysłami, w  jaki  sposób  odwdzięczyć  się  swoim Paniom z przedszkola za  ich  codzienną   pracę i poświęcenie. Dzieci  wyrecytowały  gorące  podziękowania, wyśpiewały  radośnie  piosenki  na  temat  miłych  chwil  spędzonych w przedszkolu  oraz  zatańczyły   dla   swoich   Pań  i  zaproszonych  gości.

Na zakończenie występu  przedszkolaki, chcąc wcielić się na moment w role nauczycieli, postanowiły  nauczyć  zacnych gości  przygotowanego przez  nich tańca.

W dowód wdzięczności   dzieci  wręczyły  swoim Paniom  kwiaty  i  złożyły  gorące życzenia.

Świętujemy Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Utworzono dnia 18.10.2018, 13:10