Spotkanie z Panią Policjantką oraz sympatycznym Sznupkiem

Utworzono dnia 20.11.2018

20.11.2018r. Bezpieczny   przedszkolak

W  dniu  dzisiejszym  do  naszego  przedszkola   zawitali  niecodzienni   goście -  byli  to:  Dzielnicowy  KP  Gilowice  mł. asp. R. Klimczak  oraz    maskotka  śląskiej  policji  - sympatyczny  pies  Sznupek.

Pani  Dzielnicowy  omówiła  z  dziećmi  temat  bezpiecznego  zachowania  się  na  drodze  oraz  zagrożenia,  jakie  mogą  wynikać  z  niewłaściwego  poruszania  się oraz  zabaw  w  pobliżu  jezdni. Zwróciła  też  uwagę ,  jak reagować  w  sytuacjach, gdy  zagadnie  dzieci  jakaś  nieznajoma  im  osoba.

Dzięki  dzisiejszemu  spotkaniu  dzieci  zostały  wyposażone  w  wiedzę  i umiejętności  przydatne  do  rozpoznawania  zagrożeń  i  reagowania  na  nie.  Obiecały  też  Sznupkowi,  że  będą  zawsze  ostrożne  i  będą  unikać  sytuacji  zagrażających  ich  zdrowiu   i  bezpieczeństwu.

Spotkanie z Panią Policjantką oraz sympatycznym Sznupkiem

Utworzono dnia 20.11.2018, 10:58