Poznajemy zawody - Fryzjer

Utworzono dnia 25.03.2019

25.03.2019r. Ciekawa praca Pani Fryzjerki

W  dniu  dzisiejszym zaprosiliśmy  do  naszego  przedszkola panią  Agnieszkę - mamę jednego  z naszych  przedszkolaków - która  z  pasją  wykonuje swój zawód. Pani  Agnieszka  pokazała  nam, że  zawód  fryzjera  to  prawdziwa   sztuka,  a  każda  fryzura  to  dzieło będące efektem twórczości  każdego  fryzjera.

Pani  fryzjerka  zapoznała  dzieci  ze  swoimi  narzędziami  pracy,  pokazała  jak  powstaje  piękne  balowe  upięcie  włosów, stworzyła  naszym  przedszkolakom - ochotnikom  ciekawe  stylizacje  oraz  zachęciła  do  dbania  o  czystość  i  ładny  wygląd  włosów.

Poznając  tajniki   pracy  fryzjera dzieci  mogły  pokonać  barierę  strachu,  która  pojawia  się  u  niektórych  przed  wizytą  w  salonie  fryzjerskim.

Poznajemy zawody - Fryzjer

Utworzono dnia 25.03.2019, 14:54