Pokaz iluzji

Utworzono dnia 21.03.2019

21.03.2019r. Czary - mary, hokus - pokus, BĘC!

W  naszym  przedszkolu  działy  się  dziś  magiczne  rzeczy! Pojawiały   się  kolorowe  chusteczki,  które  zamieniały  się  w  kwiaty,  z  pustego  kapelusza  wyskakiwały  piłeczki,  znikała   woda  nalana  do  kubeczka,  w  pustych  książeczkach  pojawiały  się  kolorowe  obrazki.  Wszystko  to  za  sprawą  magika,  który nas odwiedził  i jego   asystentów,   w  role  których  wcieliły  się  nasze  przedszkolaki.

Dzieci  z  zapartym  tchem  obserwowały  magiczne  sztuczki  i   z  niedowierzaniem  śledziły  kolejne "czary". Aktywnie  pomagały  magikowi  wypowiadając  zaklęcia  i  wspólnie  z  nim "czarując"  różne  przedmioty. Przedszkolaki były  zachwycone  i  gromkimi  brawami  nagrodziły cały  pokaz.

Pokaz iluzji

Utworzono dnia 21.03.2019, 14:44