Our British week

Utworzono dnia 04.04.2019

05.04.2019r. Hello  our  British  Friend

W  bieżącym  tygodniu  dzieci  z  grupy  III i IV  dogłębnie  poznawały  kulturę  Wielkiej  Brytanii  oraz  charakterystyczne  dla  niej  symbole.

W  ramach  brytyjskiego  tygodnia  zaprosiliśmy  do  nas  panią  Sarę,  która  przybyła  do  nas  z  Devon  z Wysp  Brytyjskich. Dzieci  miały  okazję  osłuchać  się  z językiem  angielskim, "porozmawiać"  po  angielsku  z  panią  Sarą  oraz  posłuchać  czytanej  przez  nią  bajki,  przyniesionej  specjalnie  na  tę  okazję  przez  panią  Izabelę  Pyclik z    naszej  Gminnej  Biblioteki.

Pani  Sara  opowiedziała  nam  o  sobie  oraz  nauczyła  nas  "pić  herbatkę"  po  angielsku.

W  podziękowaniu  dzieci  zaśpiewały  dla  niej  piosenki  po  angielsku  oraz  z  całego  serca  wykrzyczały  "Thank  you  very much".

Our British week

Utworzono dnia 04.04.2019, 19:29