Międzynarodowy Dzień Ziemi

Utworzono dnia 26.04.2019

26.04.2019r. Pokaz  mody  ekologicznej

W  dniu  dzisiejszym  nasze  przedszkolaki  obchodziły  "Międzynarodowy  Dzień  Ziemi". To  największe  ekologiczne  święto. Niektóre dzieci  przyszły  w  tym  dniu  ubrane  na  zielono,  na  znak  tego,  aby  nasza  planeta  była  czysta.

Przedszkolaki  zaśpiewały  piosenkę  o  tematyce  ekologicznej  i  wspólnie  z  paniami  ułożyly  hasła do  "Kodeksu  Małego  Ekologa",  które  umieściły  na  plakacie.

Dowiedziały  się  jak  oszczędzać  wodę,  energię  oraz  co  to  jest  recykling. Przypominały,  jak  dbać   o  środowisko.

Również  z  tej  okazji  przedszkolaki  urządziły  na  placu  przedszkolnym  pokaz  mody  ekologicznej. Przy  pomocy  pań  zaprezentowały  wykonane  z  worków,  gazet,  folii  bąbelkowej  stroje. Ubiory  były  wspaniałe,  zaś  dodatki  takie  jak  nakrycia  głowy  zachwyciły   oglądających,   którzy  nagrodzili  brawami  wszystkich  "małych  modeli".

Na  zakończenie  dzieci  otrzymały  odznaki "Przyjaciel  przyrody".

Międzynarodowy Dzień Ziemi

Utworzono dnia 26.04.2019, 13:14