Utworzono dnia 20.09.2018

20.09.2018r. Nasze Przedszkolaki świętują!!!

Dzień Przedszkolaka jest właśnie dzisiaj,

to święto Ani, Basi i Krzysia.

W Dzień Przedszkolaka każdy to wie,

Bawi się z nami kto tylko chce!

(fragment "Hymnu Przedszkolaka",

sł. B. Lach, M. Witecka, muz. U. Pakuła)

20 września to ważna data w kalendarzu każdego Przedszkolaka w naszym kraju - to Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Wszystkie nasze dzieci w tym dniu świetnie bawiły  się wspólnie  tańcząc i śpiewając. Były  balonowe  szaleństwa, kino z popcorem  oraz  "fotobudka"   - dzieci  pozowały do  zabawnych  zdjęć dobierając  sobie  różne  przebrania. Przedszkolaki  ozdobiły  wejście  do  przedszkola  swoimi  barwnymi  malunkami, które  stworzyły  za  pomocą  kolorowej  kredy. Największą   frajdą  były  bańki  mydlane - zabawa  z  nimi  mogłaby  trwać  bez  końca.

Dzieci  poznały  i  odśpiewały  "Hymn Przedszkolaka", który  powstał kilka lat  temu  z okazji  tego  święta.

Radości, zabawom i "szaleństwu"  nie  było  końca.

Dla  naszych przedszkolaków jeszcze  raz  "Wszystkiego  najlepszego"  z  okazji ich  święta!!!

Utworzono dnia 21.09.2018, 10:50