Dla Kochanej Babci, dla kochanego Dziadka!

Utworzono dnia 31.01.2019

31.01.2019r.  Świętujemy  razem  Dzień  Babci  i  Dziadka

Styczeń  to  miesiąc,  kiedy  szczególnie  pamiętamy  o  naszych  Babciach  i  Dziadkach. Jest  to  również  czas,  kiedy  spotykamy  się,  aby  wspólnie  kolędować.

W  dniu  31  stycznia  przedszkolaki zaprosiły  swoje  ukochane  Babcie  i Dziadków,  do  wspólnego kolędowania  podczas  wystawianych  Jasełek  oraz  by  uczcić  tym  samym  ich  święto,  czyli   Dzień  Babci  i  Dziadka.

Aniołki, gwiazdki, śnieżynki  oraz  dzieci  w  góralskich  strojach   wdzięcznie  występowały  na  scenie  Gminnego  Ośrodka  Kultury. Dzieci  przedstawiły  historię  Narodzenia  Dzieciątka  Jezus,  jak  również zaśpiewały  tradycyjne  oraz  góralskie  kolędy. Wyrecytowały  także  wiersze  dla  naszych   zacnych  gości.  Cały  występ  zakończył  się  wręczeniem  upominków  oraz  mnóstwem  uścisków  oraz  buziaków  od  kochanych  wnucząt.

Dla kochanej Babci, dla kochanego Dziadka!

Utworzono dnia 01.02.2019, 09:53