Czyste powietrze wokół nas

Utworzono dnia 04.04.2019

25-29.03.2019r. Nie  pal  przy  mnie, proszę!

W  ramach  programu  edukacji  antytytoniowej  dzieci  z  grupy  III  brały  udział w  cyklu  zajęć - warsztatów  mających  na  celu  uwrażliwienie  na  szkodliwość  różnych  rodzajów   dymu,  w  tym  szczególnie  dymu  papierosowego  oraz  zwiększenie  wiedzy na  temat  skutków  palenia  papierosów.

W  programie  przedszkolakom  towarzyszyła  postać  miłego  dinozaura  -  Dinka,  który  przedstawił  dzieciom  swoją "historię w  pociągu"  i  zapoznał  je  z  piosenką.

Dzieci  wykonały  m.in. jego  portret, przygotowały  plakietki   z  napisem NIE  PAL   PRZY   MNIE,  przygotowały  plakat   antynikotynowy  i  kolorowały   w  swoich  książeczkach  z  Dinusiem.  Obiecały,  że  będą  unikać  dymu  tytoniowego,  a  w  przyszłości  nie  będą  palić  papierosów.

Czyste powietrze wokół nas

Utworzono dnia 04.04.2019, 19:11