Utworzono dnia 25.02.2019

25.02.2019r. "W  karnawale  same  bale"

W  dniu  dzisiejszym  do naszgo  przedszkola zawitało   wielu  niecodzinnych  gości - przybyły   do  nas  księżniczki,  królewny i  czarodziejki,  pojawiły  się   też biedronki,  motylki  oraz  smoki. Nie  zabrakło  również  superbohaterów  oraz  kowbojów,  a  nawet  Myszki  Miki.

Wszystko  to  z powodu  balu  karnawałowego,  na  który  to  tak  licznie  przybyły   bajkowe  postacie.  Zabawy  i  tańce  prowdził  nasz  zaprzyjaźniony  animator - Pan  Maciek. W  kolorowym  korowodzie  poprowadził  wszystkich  gości,   sprawiając  naszym  przedszkolakom  mnóstwo  radości. "Super-zabawie"   nie  było  końca.

"Porządku  pilnowało"  kilku  policjantów  oraz   wielu  strażaków (oczywiście  z  grona  naszych  przedszkolaków;),  więc  bezpieczeństwo  podczas  całej imprezy  było  w  100%  zapewnione.

Utworzono dnia 25.02.2019, 15:07