Dzień Mamy i Taty

Utworzono dnia 08.06.2018

07.06.2018r. Dla  naszych  kochanych  rodziców

W  dniu 7 czerwca odbyła  się  uroczystość  z  okazji Dnia  Mamy  i  Taty. Z niecierpliwością  dzieci oczekiwały  godziny,  na  którą  zaprosiły  swoich  rodziców.

Przedszkolaki,  jak  przystało  na  przedszkole  z  tradycjami,  zaprezentowały  się  w  pięknych  góralskich  strojach  i  przedstawiły  program  artystyczny.

Z  dużym  zaangażowaniem  przystąpiły  do  pokazania  swoich  możliwości  wokalnych,  recytatorskich  i  tanecznych. Sprawiło  im  to  ogromną  radość,  gdyż  bardzo  lubią  występować  na  scenie.

Rodzice  byli  bardzo  dumni  ze swych  pociech,  a  ich  występy  nagradzali  gromkimi  brawami. Wspólnie  z  dziećmi  przypomnieli  sobie   repertuar  ludowy,  wesoło  śpiewając  wraz  ze  swoimi  pociechami.

Przy  wspólnym  biesiadowaniu  dzieci  wręczyły  swoim  rodzicom  upominki,  składając   Im  serdeczne  życzenia. Tym  samym  wyraziły  swoją  miłość  i  wdzięczność  za  ich  dobroć  i  cierpliwość,  za  serce  które  wybacza i  tak  wiele  rozumie .

Atmosfery  tej  uroczystości  nie  da  się  opisać,  zapewne  na  długo  pozostanie w pamięci  wszystkich.

Dzień Mamy i Taty

Utworzono dnia 08.06.2018, 14:36