Wycieczka do remizy strażackiej

Utworzono dnia 10.05.2016

11.05.2016r  Wycieczka  do  Remizy  Strażackiej w Gilowicach

W  dniu  11 maja 2016r. przedszkolaki  odwiedziły  remizę  Ochotniczej  Straży  Pożarnej  w  Gilowicach. Aby  bezpiecznie  dotrzeć  na  miejsce,  wszystkie  dzieci  założyły odblaskowe  kamizelki. Wreszcie  dotarliśmy  do  remizy,  emocjom  przedszkolaków  nie  było  końca. Wszystkie  przedszkolaki  uczestniczyły  w  pokazie I pomocy udzielanej  przez  strażaków podczas  akcji  ratunkowej. Znalazł  się  nawet  odważny  przedszkolak  z  grupy  starszaków,  który  stał  się  na  tę  chwilę  poszkodowanym. Każdy  chciał  przymierzyć  kask  strażacki  oraz  spróbować  swoich  sił  mierząc   się  ze  strumieniem  wody. Przeżycia  dzisiejszego  dnia  zostaną  na  długo  w  pamięci  wszystkich  przedszkolaków.

Wycieczka do remizy strażackiej

Utworzono dnia 11.05.2016, 13:38