Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty

Utworzono dnia 03.06.2016

02.06.2016r. Dzień  Mamy  i  Taty

Dnia  2 czerwca 2016r. w Gminnym Ośrodku  Kultury  w  Gilowicach  odbyła  się  wspaniała  uroczystość  z  okazji  Dnia  Mamy  i Taty.  Dzieci  z  niecierpliwością  i  wielkim  przejęciem  czekały  na  najważniejszych  gości. Dla  swoich Rodziców  przygotowały  piękne  przedstawienie pt. "Brzydkie  Kaczątko". Na scenie  pojawiły się  słodkie  kurczątka, koguciki,  gąski,  kurki,  kaczuszki,  indyki  oraz  główny  bohater  przedstawienia - Brzydkie  Kaczątko. Rodzice nagrodzili  dzieci gromkimi  brawami  za  trud  i  poświęcenie,  jakie  włożyły    w  przygotowanie  tej  niespodzianki. Przedszkolaki  wręczyły  również    Rodzicom  upominki - czterolistną  koniczynkę,  która  będzie  im  przynosić  szczęście. Ten  dzień  nasi  Goście  zapamiętają  na  długo.

Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty

Utworzono dnia 03.06.2016, 15:19