Utworzono dnia 25.04.2016

22.04.2016  "Dzień  Ziemi"

W  piątek  22 kwietnia  wszystkie  przedszkolaki  wyszły  na  plac  zabaw,  aby  hucznie  świętować  Dzień Ziemi. Przystrojone  w  zielone  ubrania  z  zielonymi i błękitnymi  balonikami w  ręce  brały  udział  w  programie  "Niech  żyje  Ziemia". Na  wielkim  prześcieradle  namalowały  Ziemię -  czystą,  zieloną,  rozpromienioną  słońcem. Śpiewały  piosenkę  "Kodeks  małego  ekologa"  oraz  składały  życzenia  Ziemi.  Zabawom  nie  było  końca. Dopiero  chłodniejszy  wietrzyk  nakazał  nam  powrót  do  przedszkola - gdzie  dzieci  wykonały  "Plakat  ekologiczny".  Mamy  nadzieję, że  dzień  ten  jeszcze  bardziej  pomógł  w  uświadomieniu  roli,   jaką  ma  każdy   do  spełnienia  by  chronić  Ziemię  przed  różnymi  zagrożeniami.

Utworzono dnia 26.04.2016, 11:09