Teatrzyk w naszym przedszkolu

Utworzono dnia 10.02.2017

10.02.2017r. "Bezcenna  przyjaźń"

W  dniu  dzisiejszym  gościliśmy  w  naszym  przedszkolu teatrzyk  kukiełkowy  "Tomcio"  z  Nowego  Sącza. Dzieci  obejrzały  barwne  przedstawienie pt. "Bezcenna  przyjaźń".  Przy  dźwiękach  muzyki  przedszkolaki  śledziły  losy  zwierzątek:  koguta,  myszki  i  świnki,  które  Dziadek - ich  właściciel  zamienił  na  fajkę,  nożyk  i  zegarek. Wkrótce  jednak  przekonał  się, że  te  przedmioty  nie  mają  dla  niego  wartości. Bardzo  tęsknił  za  swoimi  przyjaciółmi  i  zrozumiał,  jak  bezcenna  jest  przyjaźń.

Dzieci  z  chęcią  opowiadały  o  doznaniach  i  przeżyciach  głównych  bohaterów  oraz  o  tym, co  się  dzieje  na  scenie.  Mamy  nadzieję,  że  będą  pamiętały  o  nieprzemijających  wartościach.

dzieci  uczyły  się  również  właściwego  zachowania  podczas  przedstawienia  teatralnego.

Teatrzyk w naszym przedszkolu

Utworzono dnia 10.02.2017, 14:30