Świętujemy Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Utworzono dnia 19.10.2016

14.10.2016r. Święto  Komisji Edukacji Narodowej,  czyli   Dzień Nauczyciela w naszym przedszkolu

W  dniu 14 października  w  naszym  przedszkolu  odbyła  się  uroczysta  akademia  z  okazji  Dnia Edukacji  Narodowej - potocznie  zwanym  Dniem  Nauczyciela. Dzieci  oraz  personel  zaprosili  na  tę  uroczystość  wielu  znakomitych  gości - dawnych  pracowników  naszej  placówki, Wójta  Gminy, pracowników  Urzędu  oraz współpracujących  jednostek.

W  pięknej,  pełnej  serdeczności  akademii  dzieci  podziękowały  nauczycielom  i  pozostałemu  personelowi  za  trud  włożony  w  ich  wychowanie  i  rozwój. Występ  był  przepiękny  i  długo  oklaskiwany.  Zarówno  pracownicy,  jak  i  goście  otrzymali  laurki  od  dzieci. Następnie  w  krótkim  przemówieniu  Pan  Wójt  podziękował  wszystkim  za  dotychczasową pracę,  a  na  ręce  Pani  Dyrektor  wręczył  kwiaty, a  dla  dzieci  słodycze.

Święto Komisji Edukacji Narodowej

Utworzono dnia 19.10.2016, 14:44