Spotkanie ze Świętym Mikołajem

"Wszystkie  dzieci  Mikołaja  kochają

Wszystkie  dzieci  na  Niego  czekają

Moc  prezentów  każdemu  przyniesie

Każde  dziecko  z prezentu  się  cieszy..."

Datę  6  grudnia  dzieci  z naszego  przedszkola  dobrze  zapamiętają. Święty  Mikołaj  lubi  odwiedzać  dzieci  na  całym  świecie. Dzisiaj  przyjechał  również  do  nas. przedszkolaki  aktywnie  uczestniczyły  w   powitaniu   gościa,  śpiewając  piosenki  oraz  deklamując  wiersze. Były  bardzo  szczęśliwe,  gdyż  Święty  Mikołaj  oprócz  prezentów  przywiózł  ze  sobą  dużo  uśmiechu,  którym  dzielił  się  z  każdym  dzieckiem.  Rozmawiał  z  przedszkolakami i  zachęcał  je  do  tego,  aby  były  grzeczne,  słuchały rodziców,  pań  z  przedszkola.
Oczekiwana  wizyta  Świętego  Mikołaja minęła  w  miłej  i  radosnej  atmosferze. Przedszkolaki upamiętniły  ten  dzień  zdjęciami  z  wyczekiwanym  cały  rok  gościem,  będą  one  wspaniałą  pamiątką  tego  spotkania.

Spotkanie ze Świętym Mikołajem

Utworzono dnia 07.12.2016, 10:00