Mikołajki w Gminnym Ośrodku Kultury

Utworzono dnia 02.12.2016

02.12.2016r. Udział  w  przedstawieniu  p.t. "Kopciuszek"

W  dniu  2 grudnia dzieci  z  przedszkola  wybrały  się  do  Gminnego Ośrodka  Kultury  w  Gilowicach,  aby  wziąć   udział  w  przedstawieniu  "Kopciuszek"  w  wykonaniu  uczniów  ze  szkoły  Podstawowej  ze  Świnnej.

Dzieci  z  zachwytem  oglądały  piękną  scenerię  oraz  głównych  bohaterów.  Na  koniec  czekała  na  nich  bardzo  miła  niespodzianka - oto  na  sali  pojawił  się  Święty  Mikołaj  z  białymi  saniami,  w  których  wiózł  prezenty. Wszystkie  dzieci  otrzymały  od  Mikołaja  lizaczki. W  podzięce  zaprosiły  Świętego  w  odwiedziny  do przedszkola.

Dodatkową  atrakcją  dla  przedszkolaków  był  przejazd  szkolnym  autobusem.  Mimo  bardzo  niesprzyjającej  aury dzieci  bezpieczne  i  suche   dotarły   do  przedszkola  na  obiadek.

Mikołajki w Gminnym Ośrodku Kultury

Utworzono dnia 02.12.2016, 13:40