Święto RODZINY

Utworzono dnia 17.06.2019

14.06.2019r. Świętujemy wspólnie  i  doskonale  się  bawimy

14  czerwca miało  miejsce  szczególne  wydarzenie - II Piknik Przedszkolny,  który  był  zarazem  kumulacją  trzech  ważnych  dat:  26 maja (Dzień Mamy), 1 czerwca (Dzień Dziecka)  oraz  23 czerwca (Dzień  Taty). Na  tę  szczególną  okazję  Przedszkolaki  wesoło  zaśpiewały  i  zatańczyły   dla  swoich  kochanych  rodziców,  aby  po  zakończonym  występie  razem  z  nimi  korzystać  z  wszelkich  przygotowanych  dla  nich  przez   Radę  Rodziców  atrakcji. Były  to m.in.  zabawy  z  animatorem, dmuchańce  oraz  wata  cukrowa, popcorn, lody  (dla  ochłody;)  i  wiele  innych  pyszności.  Był  to  wyjątkowy  dzień,  kiedy  dzieci  wraz z  rodzicami  mogły  tak  doskonale  spędzić  czas  na  zabawie,  a  radości  tego  dnia  nie  było  końca.

Dziekujemy  serdecznie  Radzie  Rodziców za  organizację  imprezy oraz  Pani Dyrektor Zespołu Szkół w Gilowicach za udostępnienie  sali  gimnastycznej.

Święto RODZINY

Utworzono dnia 17.06.2019, 10:39