Z wizytą w teatrze

Utworzono dnia 23.03.2018

23.03.2018r. "Królewna  Śnieżka i 7 krasnoludków"

W  naszym  przedszkolu  był  dziś  szczególny  dzień. Dojechał  do  nas  teatrzyk z  Nowego  Sącza z przedstawieniem kukiełkowym "Królewna  Śnieżka i  sidmiu krasnoludków"

Choć  treść  bajki  doskonale  znana  jest  dzieciom  to  wszystkie  przedszkolaki  w  ciszy  i  z  przejęciem oglądały  przedstawienie. Uczyły  się  przy  tej  okazji  aktywnie  uczestniczyć  w  przedstawieniach,  poznając  różne  formy  teatralne.

Dzieci  doskonaliły  umiejętność  wyrażania  swoich  emocji,  poznały  też  zasady  kulturalnego  zachowywania  się  podczas  oglądania  przedstawienia, nagradzania  brawami  aktorów  oraz  oglądania  w  ciszy  i  skupieniu.

Przedszkolaki  wspólnie  z  bohaterami  przeżywały  emocje,  poznały  dobre  i  złe  postacie.

Najważniejszym  jednak  przesłaniem  tego  przedstawienia  było  uświadomienie  dzieciom  niebezpieczeństwa  związanego z  wpuszczaniem  do  domu osób  nieznajomych  oraz  częstowanie  się  słodyczami  od  tychże  osób.

Dzieci  podziękowały  aktorom  za przedstawienie  i  zaprosiły  ich  ponownie,  nagradzając  brawami.

Z wizytą w teatrze

Utworzono dnia 23.03.2018, 13:47