Z wizytą w Bibliotece Publicznej w Gilowicach

Utworzono dnia 31.05.2016

24-25.05.2016  Z wizytą w Bibliotece Publicznej w Gilowicach

W  dniach 24 i 25 maja, w ramach  współpracy z Biblioteką  Publiczną  w  Gilowicach   oraz  akcji  "Cała  Polska  czyta  dzieciom",  przedszkolaki  ze  wszystkich  grup  wiekowych  uczestniczyły  w  wielkim  czytaniu. Po  śniadanku  poszliśmy  do  biblioteki, gdzie  pracownicy Urzędu  Gminy  w  Gilowicach  oraz  Panie  z  naszej  biblioteki  przeniosły nas  w  świat  bajek  i baśni. Pani  Sekretarz  przeczytała  nam   piękną  bajkę  o  Kogutku,  a  Pani  Grażynka  wiersze  o  krasnoludkach  i  Stefku  Burczymucha. Dyrektor  biblioteki - Pani  Wanda  Hajok,  Dyrektor GOK-u  -Pani  Gabriela Kolonko   oraz  Pani  Renata Kołpak przeczytały  nam  książeczki  dźwiękonaśladowcze,  w  których podczas  czytania  dzieci  naśladowały  różne  dźwięki. Na  koniec  naszego  spotkania  otrzymaliśmy  w  prezencie  kilka  książeczek  oraz  słodycze. Pani  Wandzia  zachęcała  nas  do  częstego odwiedzania tego  cudownego  miejsca. Dziękujemy i zapewniamy, że  tu  wrócimy  nie  raz.

Z wizytą w Bibliotece Publicznej w Gilowicach

Utworzono dnia 31.05.2016, 13:11