Spotkanie z pszczelarzem

Utworzono dnia 09.06.2016

09.06.2016r. Spotkanie z pszczelarzem

W dniu 9 czerwca gościliśmy w przedszkolu pana Daniela, który przyszedł do nas, aby opowiedzieć nam o swojej  pasji. W bardzo miłej atmosferze opowiedział  dzieciom o życiu  pracowitych pszczółek  i  ich  pracy. Dowiedzieliśmy  się  jak wielkie znaczenie  dla  świata  przyrody   ma  życie  tych  małych  istot. Wizyta  pana Daniela  wzbudziła  wiele  zainteresowania. Dzieci  przymierzały  stroje  pszczelarskie, oglądały  sprzęty  pasieczne, których  pszczelarz używa  do  swojej pracy  w pasiece. Wszystkie  przedszkolaki  próbowały  też  pysznego  miodku  oraz  pyłku  pszczelego. Był  to  bardzo  "słodki" dzień dla  dzieci,  które  zadeklarowały, że  i  one  w  przyszłości  zostaną  pszczelarzami.

Spotkanie z pszczelarzem

Utworzono dnia 09.06.2016, 11:51