Dzień Dziecka w Gminnym Ośrodku Kultury

Utworzono dnia 07.06.2016

06.06.2016r. Dzień Dziecka w Gminnym Ośrodku Kultury

6 czerwca wszystkie przedszkolaki uczestniczyły w najcudowniejszym święcie, jakie widnieje w kalendarzu -  Dniu Dziecka. Z tej  właśnie okazji  Gminny  Ośrodek  Kultury w Gilowicach wraz z Radą Rodziców zapewnili  naszym milusińskim wspaniałe  atrakcje. Dzieci spotkały  się  z  piratami, którzy  zabrali  ich  w  świat  zabawy. Miały  okazję "wyruszyć  na  łąkę" z balonikowymi  pszczółkami  oraz  uczestniczyć  w  zabawie we  fryzjera z  użyciem   chusty  animacyjnej. Największą jednak radość sprawiła  dzieciom  zabawa na  nadmuchiwanych  zjeżdżalniach oraz  w  basenie  z  piłeczkami. Panie animatorki przeniosły  dzieci w  krainę  fantazji, malując  na  ich  twarzach różne  postaci  z  bajek. Po  powrocie  do  przedszkola  dzieci otrzymały także  upominki, dziewczynki - piękne  laleczki,  a  chłopcy - zestaw  samochodzików. Życzymy  naszym  przedszkolakom, aby  kolejne  dni  tego  roku  były  tak  szczęśliwe  i  pogodne, jak miniony  dzień.

Dzień Dziecka w Gminnym Ośrodku Kultury w Gilowicach

Utworzono dnia 09.06.2016, 10:25