Olimpiada przedszkolaków

Utworzono dnia 20.06.2017

20.06.2017r. Nasze  sportowe  zmagania

W  dniu  20 czerwca przedszkolaki ze  wszystkich grup  wiekowych  udały  się  na  pobliskie  boisko u Państwa Kopków, aby  wziąść  udział  w  olimpiadzie  sportowej zorganizowanej  przez  Pana Henryka  Pasko i klub  sportowy  "Olimpijczyk".  Dzieci  uczestniczyły  w  biegach, rzucały w  dal  piłką, celowały  do  obręczy oraz  rzucały  woreczkami  gimnastycznymi.

W  każdej  kategorii  wiekowej  i  dyscyplinie  zostały  przyznane  I-sze, II-gie i III-cie miejsca.

Na  zakończenie  zawodów  dzieci miały  okazję  zagrać kilkuminutowy mecz piłki  nożnej  i  zrobić  sobie  wspólne  pamiątkowe zdjęcie.

Po  obiedzie Pan Henryk  zjawił  się  u  nas  w przedszkolu z dyplomami dla wszystkich przedszkolaków.

Dzieci  z  ogromną  radością  uczestniczyły  w  olimpiadzie  i  była  to  dla  nich  doskonała  okazja  do  przypomnienia  sobie  zasad   "fair play"  oraz zdrowej rywalizacji.

Olimpiada przedszkolaków

Utworzono dnia 21.06.2017, 08:42