#przytuldziecko

DRODZY  RODZICE

Nasze  przedszkole  jako  partner  dołączyło  do ogólnopolskiej  kampanii  #przytuldziecko.  Ma  ona   na  celu  propagowanie  idei  przytulania  dzieci, które  jest  niezbędne  dla ich  prawidłowego  rozwoju.

Misją kampanii jest dotarcie do jak najszerszego grona. Adresatem kampanii są rodzice, osoby pracujące z dziećmi, a także ci, dla których dobro i rozwój dzieci są bliskimi wartościami.
Kampania działa na rzecz dzieci, które coraz częściej padają ofiarą intensywnego trybu życia niesprzyjającego trosce o bliskość i rozwój emocjonalny.

Jakie  są  korzyści  płynące  z  przytulania?

Gorąco  zachęcamy  Państwa,  aby w  ramach  akcji  na  swoich  prywatnych  profilach  facebookowych umieścić zdjęcia  na  których  przytulają  Państwo swoje  dzieci    i  oznaczyć je   #przytuldziecko  (można  też  ująć  na  zdjęciu  hasło #przytuldziecko wypisane  na  kartce).

Jeśli  wyrażają  Państwo   zgodę  na  umieszczenie na naszej  stronie  przedszkolnej  Waszych  zdjęć promujących  akcję  #przytuldziecko  wyślijcie  je  mailem  lub  poprzez  Messengera  z dopiskiem „wyrażam zgodę na umieszczenie  zdjęcia na przedszkolnej stronie internetowej” i zamieścimy  je  w galerii  utworzonej  tym  celu.

Z  góry  dziękujemy za  Wasz udział  w  kampanii:)

Przytulajmy  zatem,  jak  najczęściej  swoje  dzieci  -  na  co  dzień, w  niedzielę  i   w  święta…  gdy  płaczą  i  gdy  się  śmieją...   gdy  tego  potrzebują  i  gdy  okazują,  że  niby  nie…

To  nie  kosztuje  nas  nic -  ani  pieniędzy, ani  czasu,  a  tak  wiele  korzyści  może  przynieść  dla  naszego  dziecka.

#przytuldziecko

Utworzono dnia 08.06.2020, 12:16