24.11.2021 - Środa

Utworzono dnia 24.11.2021

Witamy Was Drogie Dzieci!

Wszyscy wyspani? Gotowi do wspólnej zabawy? A więc zaczynamy!

1. „Listopadowy tor przeszkód”

Poproście rodziców o przygotowanie toru przeszkód z dostępnych przedmiotów (gazety, pojemniki, zabawki itp.). Tor przeszkód pokonajcie w dowolny sposób (czworakowanie, czołganie, przeskoki, omijanie).

Wierzymy, że udało się Wam pokonać tor przeszkód.

Brawo!!!

1. Zapraszamy do zabawy przy piosence w języku angielskim.

1. Wasze paluszki też chcą poćwiczyć. Poproście o przygotowanie tacy, na której mama wysypie cienką warstwę kaszki manny lub mąki. Spróbujcie paluszkiem tworzyć różnie kształty i obrazy.

Bawcie się wesoło używając prawej i lewej rączki.

Może podzielicie się ze swoimi kolegami efektami swoich prac i prześlecie zdjęcia na stronę przedszkola?

1. „Listopadowe dźwięki” – zapraszamy Was teraz do zagadek słuchowych.

Przygotujcie np. gazetę, kubki plastikowe, metalowe, pudełko z tektury, kawałek drewna. Spróbujcie lekko uderzać ołówkiem lub kredką w te przedmioty. Zauważcie, że mają różne dźwięki. A teraz zabawcie się z domownikami w odgadywanie, który przedmiot wydał dźwięk.

Dobrze się bawiliście? Dziękujemy za wspólną zabawę. Pozdrawiamy Was i Waszych bliskich.

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.